Zakładki:
Http://niezalezna.pl/50520-tusk-walczy-o-zycie
Http://pl.youtube.com/group/Platforma
Http://pl.youtube.com/group/Platforma
Http://sympatycypis.pl/
Http://www.pis.org.pl/
Tagi
Zobacz jak można zarabiać na internecie
Rzeczywistość potrafi nas czasem rozczarować. Rozczarowują nas politycy, którzy stawiają sobie własną karierę polityczną i dobra materialne nad życiem i statusem naszych rodaków, zapominając co to Patriotyzm. Apeluję do ich sumienia. Podaję naganne przykłady działań polityków, pokazuje absurdy rzeczywistości jaka nas otacza, korzystam z demokratycznego prawa krytyki władzy jako wolności słowa. Przypominam historię, bo warto o niej pamiętać aby przyszłość nie sprawiała ludziom krzywdy. Bądźmy nieprzemakalni na ich manipulację medialną i homofobie. Władza lubi robić przekręty na poziomie samorządowym jak i rządowym a przecież Władza to odpowiedzialność. Niech historia ich osądzi. Mnie nie nabiorą - bo jestem Polakiem z krwi i kości.
poniedziałek, 23 czerwca 2014
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci zawartością taśm. Dzięki dziennikarzom mamy demokrację i wolność słowa. Skandaliczna i kompromitująca Polskie Państwo korupcja polityczna jaką dopuściła się Platforma Obywatelska kierowana przez Donalda Tuska z PO doprowadzi do zadłużenia Państwa Polskiego na wiele pokoleń. Dzięki tym nagraniom miliony polaków mogły poznać system działania PO oraz kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd.
środa, 18 czerwca 2014
czwartek, 27 marca 2014
http://www.wprost.pl/ar/441708/Kancelaria-Premiera-studiem-nagran-spotow/ Więcej na https://www.facebook.com/groups/518221691558243/
sobota, 11 stycznia 2014
http://niezalezna.pl/50520-tusk-walczy-o-zycie MEGA PRZEKRĘT
piątek, 03 stycznia 2014
poniedziałek, 18 listopada 2013
sobota, 16 listopada 2013
http://www.rp.pl/artykul/10,1065253-Nowak-drugi-raz-stracil-stanowisko.html Sławomir Nowak może się śmiać drugi raz, odprawa jaką dostanie może dać przeciętnie 6 osobowej rodzinie polskiej rok spokoju, poniekąt zadbają o to już podlizusy, Po. Taki zawód wybrał, i wie kiedy uciec.
czwartek, 26 września 2013
10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy w 09.2009. Ale pamiętamy
czwartek, 19 września 2013
Afera w wojsku. Odwołano dowódcę bazy lotniczej w Malborku.Dowódca 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku odwołany. Minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak napisał na Twitterze, że odwołał go ze stanowiska w trybie natychmiastowym. Informację potwierdził rzecznik MON Jacek Sońta. Są zarzuty dla sześciu osób, żołnierzy i pracowników Bazy Lotnictwa Taktycznego dotyczące ustawionego przetargu na ochronę jednostek wojskowych. Prokuratura nie oszacowała jeszcze strat jakie poniosło wojsko w wyniku działania grupy. Wiadomo natomiast, że przetargi na ochronę jednostek wygrała firma, która nie miała do tego uprawnień.
sobota, 17 sierpnia 2013
Na blogu córki premiera ukazała się jakiś czas temu reklama państwowego przewoźnika. Związek przyczynowo skutkowy jest dla w polityce prosty. Po pierwsze: "Do reklam spółek skarbu państwa w zaprzyjaźnionych z władzą mediach mogliśmy się już przyzwyczaić." To że blog o modzie, urodzie i jedzeniu jest "zaprzyjaźnionym z władzą medium" nie wymaga wyjaśnień. Trop drugi: "Firma PLL LOT pełni ważną rolę w życiu rodziny premiera". Jakieś dowody? Ano przecież premier Tusk wozi się wyczarterowanym od LOT samolotem, który czasem przewozi też Kasię Tusk i jej chłopaka. Wniosek: "Kasia Tusk, z zawodu blogerka, dzięki LOT-owi również zarabia." To się nazywa dziennikarstwo śledcze. Artykuł na prawicowym portalu napisany jest w takim tonie, jakby Kasia Tusk co tydzień otrzymywała w kopercie kieszonkowe od prezesa LOT. "Dzięki LOT-owi zarabia" - piszą oburzeni autorzy. Owszem, zarabia, ale po pierwsze w skali internetowego rynku reklamy są to grosze, po drugie LOT reklamuje się na 100 innych blogach, a po trzecie o sponsorowaniu Kasi Tusk nawet nie wie.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11